Nokia Asha 210 Szybka recenzja, cena i porównanie

Nokia zaprezentowała nowy telefon Asha Mobile: Asha 210 jako nowego członka rodziny Asha. Firma niedawno uruchomiła kilka urządzeń w thiss Nokia Series i jest to kolejny dodatek do serii. Ten niedrogi telefony jest skierowany do rynków wschodzących i i oczekuje się, że uruchomiony w Q2 w części Europy, Ameryki Łacińskiej, Afryki i Azji na około 72 dolarów (przed opodatkowaniem i dotacji).

Ostatnio różne urządzenia niskobudżetowe zostały wprowadzone przez firmę jak Celkon, Micromax i Videocon. Ale wszystkie były Android obsługiwane urządzenie i były przychodzące z touchpad. Ale Nokia Asha będzie pochodzić z klawiatury Qwerty. Będzie pochodzić w jednym i dual-SIM modeli, jak również tak użytkownik może wybrać opcję, jak na tam potrzeby. Więc możemy powiedzieć, że po uruchomieniu Asha 305, 306, 311 i 310 , Nokia dał Asha linii całkowicie nowy model z Asha 210 jak to będzie pochodzić z całkowicie nowy wygląd i jak wspomniano, QWERTY klawiatury. Podejrzewa się, że Nokia 210 będzie mieć Series 40 Asha UI. Jeszcze jedna rzecz, która odróżnia Asha 210 od innych telefonów jest to, że pochodzi z dedykowanym klawiszem WhatsApp

Nokia Asha 210 będzie pochodzić z 2,4-calowym wyświetlaczem QVGA (320×240 pikseli) i posiada 2-megapikselowy aparat tylny , Ma 64MB pamięci flash, które mogą być rozszerzone do 32GB za pomocą karty microSD i będzie wspierany przez 1200mAH baterii, która firma twierdzi, że może trwać do 46 dni w wariancie Single-SIM i do 24 dni w Dual-SIM.

RELATED TIP OnePlus Nord CE 5G Review: Aktualizacja z funkcjami "Core

Telefon jest również wyposażony w funkcję "Społeczna integracja książki telefonicznej", która pozwala użytkownikom uruchomić WhatsApp bezpośrednio z kart kontaktowych w książce telefonicznej i będzie również partnerstwo z dwóch innych sieci społecznych i aplikacji do przesyłania wiadomości, a także sport klucz skrótu dla nich, które obejmują Facebook i Weibo.

Specyfikacja i przegląd kluczy:

Wymiar:4,39 cala * 2,36 cala* 0,46 cala.
Wyświetlacz: 2,4 cala QVGA (320×240 pikseli)displayCamera
: 2MPSecondary
Camera

: NiePamięć wewnętrzna
: 64MB (pamięć flash)Pamięć
zewnętrzna: Możliwość rozszerzenia do maksymalnie 32GBBateria
: 1200mAhDual
Sim

:

Dostępne zarówno z pojedynczym i Dual Sim slot.
Łączność: 3,5mm AV jack, Wi-Fi, 2G, Micro-USB port do ładowaniaWnioski:

QWERTY-packing Nokia Asha 210 featurephone pochodzący zarówno w smakach pojedynczego SIM i dual-SIM jest urządzeniem klasy podstawowej. Zarówno warianty Single-SIM, jak i Dual-SIM telefonu Nokia Asha 210 będą sprzedawane w żółtych, czarnych, białych, cyjanowych i magentowych opcjach kolorystycznych. W niezwykle atrakcyjnym punkcie cenowym, Nokia Asha 210 wygląda warta specjalnie dla ludzi, którzy uwielbiają obsługiwać serwisy społecznościowe takie jak whats app i facebook i chcą być zawsze połączeni z otaczającym ich światem.