Nokia ASHA 310 Telefon Dual Sim z Wi-Fi

Nowością w serii ASHA firmy Nokia jest model Asha 310. Jest to telefon, który jest przede wszystkim wyposażony w funkcję Dual Sim. Asha 310 zawiera funkcje, które były nieobecne w poprzednich telefonach. Pierwszą z nich jest możliwość Dual Sim, która była nieobecna w Asha 309, a także wsparcie dla Wifi.

Nokia zapakował go z wielu funkcji, które są głównie skierowane do jego nabywców młodzieży. Również jest to pierwszy telefon z serii Asha, który zapewnia Dual SIM zdolność i WiFi opcja tak, że internet może być łatwo dostępne. Jak z dodatkiem Dual Sim, który pozwala użytkownikowi na korzystanie z 2 kart sim jednocześnie inaczej, dla których byłoby potrzebne dwa różne telefony do noszenia. Na stronie specyfikacji ma 3-calowy pojemnościowy ekran dotykowy, który ma rozdzielczość 400 x 240 .

Asha 310 pochodzi z 128MB pamięci wewnętrznej, które mogą być rozszerzone za pomocą karty micro-SD. Posiada 2 megapikselowy aparat główny, ale nie ma przedniej kamery do połączeń wideo. Nokia Asha pochodzi również z Bluetooth 3.0 dla łączności, to również zapewnia 40 darmowych tytułów gier z EA, Nokia Maps, Nokia Store, Nokia Xpress Browser, który jest przydatny do przeglądania na powolnych połączeń i zwiększa szybkość przeglądarki. Posiada również kartę 4GB dołączoną do telefonu. A jego pojawienie się planowane jest na marzec 2013 roku. Nokia planowała utrzymać jego cenę na poziomie około 102 dolarów.

RELATED TIP Redmi Note 10S Review, Should You Buy This Latest Note 10 Upgrade?

Podkreślone Specs z NOKIA ASHA 310

  1. 3-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 400 x 240.
  2. SIEĆ - GSM 900 / 1800 - SIM 1 & SIM 2.
  3. Dual Sim, GSM + GSM.
  4. Aparat główny o rozdzielczości 2,0 megapiksela 1600 x 1200 pikseli.
  5. WiFi włączone dla szybkiego przeglądania, obsługuje Bluetooth 3.0.
  6. 128 MB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty micro-SD.
  7. 40 darmowych gier od EA, Nokia Maps, Nokia Store, Nokia Xpress Browser.
  8. Zawiera baterię Li-Ion 1110 mAh dla lepszej wydajności.

Dobre, złe i dostępność

Ten telefon jest najlepszy dla nabywców segmentu budżetowego, ponieważ zapewnia nam użytkownikom opcje os Dual Sim i Wifi. Ale wtedy również brakuje pewnych funkcji, które musiały być zawarte jak nie ma drugorzędnego aparatu, a także czułość dotykowa telefonu nie jest tak dobry. Ale jak to przychodzi z bardzo konkurencyjnej cenie tag to oczekuje się, że mają dobre nabywców. Będzie on dostępny na rynku indyjskim od miesiąca marca 2013, ale żadna konkretna data nie została jeszcze ogłoszona.