Plotka] Micromax A120 z 5,5 cala z procesorem Quad Core 2 GHz.

Kiedy mówię o chińskich telefonach dostępnych na rynku to uważam, że Micromax jest wśród nich nieco lepszy i uzasadniając ten mój pomysł, chciałbym powiedzieć, że wydaje się, że Micromax chce wejść na nowy poziom konkurencji, który został stworzony przez HTC One, Samsung Galaxy S4 i Sony Xperia Z. Teraz, kiedy jest już ponad rezerwacja canvas 2 i canvas HD na rynku, Micromax walczy ciężko, aby zaspokoić popyt i tak nie możemy oczekiwać, że wydadzą swój telefon właśnie teraz (bez nawet zaspokojenia popytu na ich poprzednią wersję smartfonów).

Ale plotki mówią, że nowy telefon przez Micromax będzie nazwany jako A120 i będzie to również potężna bestia jak Samsung Galaxy S4 jest. Micromax A120 ma być zasilany przez procesor Quad Core o architekturze Cortex A-7, w którym rdzenie są taktowane zegarem 2GHz, co w przypadku Samsunga Galaxy S4 wynosi 1,9 GHz. Rozmiar ekranu będzie z phabletu, który jest 5,5 cala z rozdzielczości HD 1920 x 1080p, który będzie również mieć funkcję multi-touch. Wewnętrzna pojemność pamięci będzie z 8 GB i może być rozszerzony do 64 GB za pomocą zewnętrznego gniazda pamięci wsparcia.

Bateria tego telefonu jest dobry, który jest 3000 mAh, ale nie tak wielki jak Samsung galaxy Note 2, który ma 3100mAh, ale przypuszczam, że z lepszym procesorem z Micromax A120 będzie w stanie mieć lepsze czuwanie i czas rozmów w porównaniu do swoich rywali. Główna kamera będzie w tej samej konfiguracji, która jest dostępna u wszystkich pretendentów tj. 13MP, a drugorzędna kamera będzie miała 3.2 MP. Telefon będzie działał na systemie Android 4.1.2 Jellybean, ale nie ma nic dostępnego na jego uaktualnienie do następnej wersji Jellybeans.

RELATED TIP Top 10 Features of Windows 11 For which you should Upgrade

Jeśli plotki są prawdziwe i jeśli ten telefon ląduje na rynku wraz z Samsung Galaxy S4 lub 1 miesiąc po tym, że niesie wystarczającą zdolność do jedzenia się dobrą ilość indyjskiego rynku akcji Samsung Galaxy S4. Telefon ma być wydany w miesiącach czerwcu lub lipcu i będzie wyceniony w zakresie od 17,000 INR do 20,000 INR.