Samsung Galaxy Note 3 Might Have Unbreakable OLED Display Screen [Rumor]

Więc tutaj jesteśmy z plotką o Samsung Galaxy Note 3, który wydaje się być prawdziwe i ta plotka jest związana z typem wyświetlacza, który Samsung Galaxy Note 3 może mieć. Jak wiemy, że seria Note telefonów przez Samsunga są znane z dużych ekranów i to jest również podejrzewa się mieć duży ekran więcej niż 5,5 cala, ale mniej niż 6 cali. Ale tym razem nie chodzi o długość ekranu, ale grubość telefonu, który zostanie zmniejszony.

Nowa technologia wyświetlania o nazwie Unbreakable OLED, który będzie tam na Samsung Galaxy Note 3 lub można również nazwać go jako plastikowy OLED, który jest określany w skrócie jako USB OLED. Oprócz tego, że jest niełamliwy, pomaga również w zmniejszeniu grubości nabytej przez wyświetlacz telefonu o 66 procent w porównaniu z telefonem używającym normalnego ekranu OLED.

Kiedy trzeba baterię do dużej liczby mAh (ich siła jest mierzona w tej jednostce), to zwykle rozmiar baterii również ma tendencję do wzrostu z ich siły i z pomocą tej nowej technologii wyświetlacza będą albo zmniejszyć ogólną grubość telefonu lub mogą one używać tej przestrzeni do zwiększenia wytrzymałości baterii.

Oprócz tego ta nowa technologia wyświetlania pomoże również nowy phablet być lżejszy niż Samsung Galaxy Note 2 (można zobaczyć powód tych wniosków prawo od obrazu wspomnianego powyżej) i jak na plotki możemy spodziewać się zobaczyć ten produkt uruchomiony przez kwartał 4 i tak oczekujemy również, że będzie to jeden konkurujący z to-be wydany nowy Apple iPhone.

RELATED TIP 5 Najlepsze funkcje iPhone dla zdrowego stylu życia