Pełna recenzja Logitech Ultra thin Keyboard For iPad


Sprawdź ofertę akcesoriów do smartfona

Powerbank Hama Power pack Supreme 24HD 24000 mAh Kup teraz
Słuchawki bezprzewodowe Hama „Spirit Pure“ Bluetooth IPX5 czarne Kup teraz
Uchwyt na telefon Hama Uniwersalny uchwyt rowerowy GSM, 5 – 9 cm Kup teraz

Jeśli naprawdę czujesz potrzebę klawiatury dla swojego iPada, to powinieneś rozważyć Logitech Ultrathin Keyboard dla iPada. Nigdy nie lubiłem idei zewnętrznej klawiatury dla iPada, ale ta jest klawiatura + pokrywa dla iPada, który najlżejszy klawiatury, które również działać jako okładka, jak również.

Po rozpoczęciu korzystania z tej klawiatury + okładki, nigdy nie czułem potrzeby, aby umieścić mój jabłko pełne ciało przypadku + okładki, które zostały przy użyciu przez długi czas.

Design

Wygląda jak jeden z najsmuklejszych iPad cover + keyboard i innych drugiej strony czuje się bardzo lekki w rękach, jak również, jest pokryta aluminium z boku okładki, która wygląda jak tylnej stronie iPad tylko różnica jest to ma Logitech logo.

Druga strona ma błyszczące klawisze klawiatury, które są wystarczająco duże dla większości palców, w tym tych grubych.

Czynnik formy i przenośność

Lekka waga klawiatury Logitech Ultrathin jest już mniejsza niż 12 uncji, co czyni ją dość lekką i nie doda dużo wagi do iPada, gdy używasz jej jako pokrowca + etui, gdy się przemieszczasz.

Klawisze funkcyjne

Aby uczynić ją bardziej użyteczną, Logitech dodał klawisze funkcyjne dla domu, wyszukiwania, zwiększania i zmniejszania głośności, a także masz play, pauzę, poprzedni i następny.

Opinie o klawiszach

Mówiąc o jakości klawiszy klawiatury, jest ona całkiem niezła, ponieważ są one dość wyczuwalne i mają ładny krótki skok, który zapewnia dobre sprzężenie zwrotne dla użytkownika i nie odczuwa się żadnych problemów podczas pisania na tej klawiaturze.

WSKAZÓWKA Recenzja Paxful: Najbardziej elastyczna giełda do kupowania i sprzedawania Bitcoinów

Zalety:

  • Komfortowe pisanie
  • Dobra jakość
  • Dobra żywotność baterii

Wady:

  • Drogi
  • Minimalna ochrona

Jest dostarczany ze ściereczką do czyszczenia ekranu i kablem do ładowania USB do micro USB, jak widać na powyższym zdjęciu.

Podsumowanie

W sumie jest to jeden z najlepszych klawiatur można dostać, to naprawdę spełnia oczekiwania użytkownika, ale z drugiej strony jest w cenie premium, która jest Rs. 6599 INR, a w tej cenie premium można uzyskać najlepszą klawiaturę dla iPada 2, 3 lub 4 gen iPad, jak również.