HP uruchamia w Indiach 6 drukarek serii Officejet dla użytkowników biznesowych i domowych

Hewlett-Packard, Popularnie znany jako HP w Indiach, ma dziś odsłonił nową serię drukarki: HP Officejet Pro X series and HP Officejet Pro 3610/3620 Black & White series and this printer will be really boosting the portfolio of the company have broaden HP's Inkjet printer range specially for the businesses in India. Najciekawszą rzeczą w tej serii jest to, że HP Officejet Pro X 500 series zdobył tytuł Guinness World Records za niezrównaną szybkość, podczas gdy HP Officejet Pro Black & White serii oferuje wysoką jakość druku przy kosztach porównywalnych do wkładów tonera.

Officejet Pro X jest zasilany przez HP Page Wide Technology, która pomoże tej drukarce do dostarczania wysokiej jakości profesjonalnych dokumentów z prędkością do 70 stron na minutę w trybie General Office. To i coś naprawdę niesamowitego i sprawia, że ta drukarka jest najszybszą drukarką biurkową. Seria ta obejmuje 4 drukarki o nazwie HP Officejet Pro X576 i 476, które są dw urządzenia wielofunkcyjne i HP Officejet Pro X551 i 451, które są dw drukarki. Urządzenia wielofunkcyjne HP Officejet Pro X576/476 i drukarki HP Officejet Pro X551/451 dostarczają wysokiej jakości profesjonalne dokumenty z nawet dwukrotnie większą prędkością i o połowę taniej niż kolorowe drukarki laserowe, dzięki czemu grupy robocze przedsiębiorstw oraz małe, średnie firmy (SMB) mogą cieszyć się większą oszczędnością czasu i kosztów.

Systemy drukujące Officejet Pro Black & White 3610/3620 zawierają oryginalne wkłady atramentowe HP 960 Officejet, które mogą zapewnić dobre wrażenia użytkownikom, nie powodując błędów w druku ani niespójności. W porównaniu z większością czarno-białych laserowych drukarek typu all-in-one w tym samym przedziale cenowym, nowe drukarki HP Officejet Pro 3610, 3620 Black & White e-All-in-One są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne drukowanie dwustronne, wbudowany Ethernet, który umożliwia Apple AirPrint na iPadzie, iPhonie, iPodzie oraz najnowsze wbudowane drukowanie na Samsungu GALAXY S 4, a także HP ePrint (7, 14,15,16).

WSKAZÓWKA Jak łatwo zarezerwować termin szczepionki COVID za pomocą aplikacji WhatsApp w Indiach

Dodatkowo, wkłady atramentowe HP 960 Officejet, dołączone do tej drukarki, tworzą laserowo czarne wydruki, które są odporne na działanie wody, blaknięcie i rozmazywanie się zakreślacza, a przy tym trwają przez dziesiątki lat. Nowe drukarki zużywają do 50% mniej energii niż monochromatyczne drukarki laserowe i oszczędzają do 40% energii dzięki funkcji Schedule On i Schedule Off. Są wyposażone w łatwy w obsłudze, 2-calowy monochromatyczny wyświetlacz graficzny i mogą drukować z prędkością ISO do 19 stron na minutę. HP Officejet Pro 3620 będzie również wyposażony w funkcję faksu.

Nitin Hiranandani, dyrektor ds. systemów druku, PPS, HP - Indie, powiedział: "Nowe innowacje HP w zakresie technologii druku atramentowego zmienią środowisko druku biurowego w indyjskich firmach. Grupy robocze przedsiębiorstw i małe i średnie przedsiębiorstwa powiedziały nam, że wymagają technologii, które poprawią wydajność i zmniejszą koszty, i właśnie to robią te urządzenia. Są one po prostu zaprojektowane dla biznesu".

Ceny:

Seria HP Officejet Pro Black & White obejmuje:

1. HP Officejet Pro 3610 Black and White e-All-in-One : Rs. 7,999/-.
2. HP Officejet Pro 3620 Black and White e-All-in-One (z funkcją faksu) - cena MRP Rs. 11,999/-.

Seria HP Officejet Pro X obejmuje:

1. HP Officejet Pro X451dw Printer - w cenie MRP Rs. 31,499/-.
2. HP Officejet Pro X551dw Printer - w cenie MRP Rs. 37,999/-.
3. HP Officejet Pro X476dw MFP - w cenie MRP Rs. 43,999/-.
4. HP Officejet Pro X576 dw MFP - w cenie MRP Rs. 50,499/-.


Te drukarki są naprawdę przyciągające i są przeznaczone głównie do pracy biznesowej. Jedna seria oferuje najszybsze drukowanie, gdzie jako jeden oferują najlepsze doświadczenie użytkownika z obniżonych kosztów i poprawy wydajności. Te nowe innowacje atramentowe naprawdę oferują porównywalną z laserem i solidną wydajność w naprawdę przystępnej cenie. To naprawdę może umożliwić firmom obniżenie kosztów eksploatacji i zwiększenie wydajności.