HP uruchamia w Indiach 6 drukarek serii Officejet dla użytkowników biznesowych i domowych


Sprawdź ofertę akcesoriów do smartfona

Powerbank Hama Power pack Supreme 24HD 24000 mAh Kup teraz
Słuchawki bezprzewodowe Hama „Spirit Pure“ Bluetooth IPX5 czarne Kup teraz
Uchwyt na telefon Hama Uniwersalny uchwyt rowerowy GSM, 5 – 9 cm Kup teraz

Hewlett-Packard, Popularnie znany jako HP w Indiach, ma dziś odsłonił nową serię drukarki: HP Officejet Pro X series and HP Officejet Pro 3610/3620 Black & White series and this printer will be really boosting the portfolio of the company have broaden HP's Inkjet printer range specially for the businesses in India. Najciekawszą rzeczą w tej serii jest to, że HP Officejet Pro X 500 series zdobył tytuł Guinness World Records za niezrównaną szybkość, podczas gdy HP Officejet Pro Black & White serii oferuje wysoką jakość druku przy kosztach porównywalnych do wkładów tonera.

Officejet Pro X jest zasilany przez HP Page Wide Technology, która pomoże tej drukarce do dostarczania wysokiej jakości profesjonalnych dokumentów z prędkością do 70 stron na minutę w trybie General Office. To i coś naprawdę niesamowitego i sprawia, że ta drukarka jest najszybszą drukarką biurkową. Seria ta obejmuje 4 drukarki o nazwie HP Officejet Pro X576 i 476, które są dw urządzenia wielofunkcyjne i HP Officejet Pro X551 i 451, które są dw drukarki. Urządzenia wielofunkcyjne HP Officejet Pro X576/476 i drukarki HP Officejet Pro X551/451 dostarczają wysokiej jakości profesjonalne dokumenty z nawet dwukrotnie większą prędkością i o połowę taniej niż kolorowe drukarki laserowe, dzięki czemu grupy robocze przedsiębiorstw oraz małe, średnie firmy (SMB) mogą cieszyć się większą oszczędnością czasu i kosztów.

Systemy drukujące Officejet Pro Black & White 3610/3620 zawierają oryginalne wkłady atramentowe HP 960 Officejet, które mogą zapewnić dobre wrażenia użytkownikom, nie powodując błędów w druku ani niespójności. W porównaniu z większością czarno-białych laserowych drukarek typu all-in-one w tym samym przedziale cenowym, nowe drukarki HP Officejet Pro 3610, 3620 Black & White e-All-in-One są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne drukowanie dwustronne, wbudowany Ethernet, który umożliwia Apple AirPrint na iPadzie, iPhonie, iPodzie oraz najnowsze wbudowane drukowanie na Samsungu GALAXY S 4, a także HP ePrint (7, 14,15,16).

WSKAZÓWKA Jak łatwo zarezerwować termin szczepionki COVID za pomocą aplikacji WhatsApp w Indiach

Dodatkowo, wkłady atramentowe HP 960 Officejet, dołączone do tej drukarki, tworzą laserowo czarne wydruki, które są odporne na działanie wody, blaknięcie i rozmazywanie się zakreślacza, a przy tym trwają przez dziesiątki lat. Nowe drukarki zużywają do 50% mniej energii niż monochromatyczne drukarki laserowe i oszczędzają do 40% energii dzięki funkcji Schedule On i Schedule Off. Są wyposażone w łatwy w obsłudze, 2-calowy monochromatyczny wyświetlacz graficzny i mogą drukować z prędkością ISO do 19 stron na minutę. HP Officejet Pro 3620 będzie również wyposażony w funkcję faksu.

Nitin Hiranandani, dyrektor ds. systemów druku, PPS, HP - Indie, powiedział: "Nowe innowacje HP w zakresie technologii druku atramentowego zmienią środowisko druku biurowego w indyjskich firmach. Grupy robocze przedsiębiorstw i małe i średnie przedsiębiorstwa powiedziały nam, że wymagają technologii, które poprawią wydajność i zmniejszą koszty, i właśnie to robią te urządzenia. Są one po prostu zaprojektowane dla biznesu".

Ceny:

Seria HP Officejet Pro Black & White obejmuje:

1. HP Officejet Pro 3610 Black and White e-All-in-One : Rs. 7,999/-.
2. HP Officejet Pro 3620 Black and White e-All-in-One (z funkcją faksu) - cena MRP Rs. 11,999/-.

Seria HP Officejet Pro X obejmuje:

1. HP Officejet Pro X451dw Printer - w cenie MRP Rs. 31,499/-.
2. HP Officejet Pro X551dw Printer - w cenie MRP Rs. 37,999/-.
3. HP Officejet Pro X476dw MFP - w cenie MRP Rs. 43,999/-.
4. HP Officejet Pro X576 dw MFP - w cenie MRP Rs. 50,499/-.


Te drukarki są naprawdę przyciągające i są przeznaczone głównie do pracy biznesowej. Jedna seria oferuje najszybsze drukowanie, gdzie jako jeden oferują najlepsze doświadczenie użytkownika z obniżonych kosztów i poprawy wydajności. Te nowe innowacje atramentowe naprawdę oferują porównywalną z laserem i solidną wydajność w naprawdę przystępnej cenie. To naprawdę może umożliwić firmom obniżenie kosztów eksploatacji i zwiększenie wydajności.