Aplikacja Truecaller na iOS została odświeżona z nowym interfejsem użytkownika i nowym widżetem wyszukiwania


Sprawdź ofertę akcesoriów do smartfona

Powerbank Hama Power pack Supreme 24HD 24000 mAh Kup teraz
Słuchawki bezprzewodowe Hama „Spirit Pure“ Bluetooth IPX5 czarne Kup teraz
Uchwyt na telefon Hama Uniwersalny uchwyt rowerowy GSM, 5 – 9 cm Kup teraz

Truecaller powoli i systematycznie stał się częścią życia wielu użytkowników smartfonów. Aplikacja miała pewne kłopoty tu i tam, ale w rzeczywistości sprawiła, że książka telefoniczna stała się lepsza i bardziej użyteczna. Firma odświeżyła teraz swoją aplikację na iOS z przeprojektowanym interfejsem użytkownika, ciekawymi animacjami i nową funkcją o nazwie widget Truecaller Search, która pozwoli ci łatwiej zobaczyć i zidentyfikować nieodebrane połączenia.

"Chcemy usprawnić i spersonalizować doświadczenia naszych użytkowników w jak największym stopniu, a inteligentniejszy projekt był niezbędny do poprawy doświadczenia. To kolejny duży krok, który podejmujemy, aby zwiększyć użyteczność naszej aplikacji, jednocześnie pomagając społeczności iOS zaoszczędzić czas dzięki narzędziom, których potrzebują do identyfikacji nieznanych numerów. Uważamy, że nowy Truecaller poprawi sposób, w jaki miliony ludzi korzystają z usługi każdego dnia, a na podstawie niektórych wspaniałych opinii, które otrzymaliśmy do tej pory, jesteśmy przekonani, że zmierzamy we właściwym kierunku w kierunku naszych kolejnych 100 milionów użytkowników".

Firma ma dużą bazę w Indiach, ponieważ twierdzi, że połowa ze 100 milionów użytkowników znajduje się tutaj. Jeśli chodzi o nowe funkcje, jest tu kilka dobrych.

  • Nowa funkcja widgetu dla użytkowników iOS 8 może szybko zidentyfikować nieodebrane połączenie. Możesz teraz po prostu skopiować numer telefonu z historii połączeń i przeciągnąć w dół rozwijane menu Apple, aby szybko sprawdzić, do kogo należy ten numer.
  • Truecaller na bieżąco aktualizuje książkę telefoniczną o istotne informacje, dodając profile w mediach społecznościowych i zdjęcia, dzięki czemu wszystkie potrzebne informacje kontaktowe znajdują się w jednym centralnym miejscu. Użytkownicy mogą wybrać, w jaki sposób będą wyświetlani w książce telefonicznej Truecaller swoich znajomych, aktualizując swoje profile.
  • Można również wyszukiwać w obrębie swoich kontaktów, a także nazwisk i firm poza istniejącą książką telefoniczną, bez konieczności przełączania się między wyszukiwaniem osób w książce telefonicznej i poza nią lub ciągłego aktualizowania informacji.
  • Nowy interfejs użytkownika jest również przydatny. Po pobraniu profilu użytkownika wystarczy przesunąć palcem w lewo, aby nawiązać połączenie lub wysłać wiadomość tekstową. Ten jednoetapowy proces jest tak łatwy, że możesz pozostać w kontakcie szybciej i wygodniej.
POWIĄZANE WSKAZÓWKI Jak słuchać wiadomości głosowych WhatsApp z większą prędkością

Polecane: Nimbuzz uruchamia platformę do zarządzania połączeniami Holaa! Platforma zarządzania połączeniami z wieloma funkcjami

Mamy nadzieję, że aktualizacja wkrótce trafi na telefony z Androidem.