UŁATW SOBIE ŻYCIE, KUPUJĄC TE NIEZBĘDNE AKCESORIA DO TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH


Sprawdź ofertę akcesoriów do smartfona

Powerbank Hama Power pack Supreme 24HD 24000 mAh Kup teraz
Słuchawki bezprzewodowe Hama „Spirit Pure“ Bluetooth IPX5 czarne Kup teraz
Uchwyt na telefon Hama Uniwersalny uchwyt rowerowy GSM, 5 – 9 cm Kup teraz

Smartfony stają się coraz bardziej inteligentne, podobnie jak akcesoria, które do nich pasują. Akcesoria do telefonów komórkowych ułatwiają utrzymanie łączności w dowolnym miejscu i czasie.

Mamy niezbędne akcesoria do Twojego telefonu komórkowego, niezależnie od tego, czy szukasz prostych akcesoriów, które ułatwią Ci życie, czy bardziej zaawansowanych technologicznie. Stworzyliśmy przejrzysty podział na kategorie, abyś mógł łatwo znaleźć odpowiednie akcesoria do swojego urządzenia.

Akcesoria do ładowania smartfonów i tabletów

Ładowarki do telefonów są niezbędnym akcesorium. Nawet jeśli najnowsze smartfony mają długo działające baterie, nadal ważne jest, aby ładować telefon co najmniej raz dziennie. Jest to dziś powszechna praktyka. Warto zwrócić uwagę na akcesoria, które mogą przedłużyć żywotność telefonu.

Możesz dokupić dodatkowe okablowanie, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mógł naładować swoje urządzenie. Wybierając ładowarki do urządzeń Apple lub innych urządzeń, zwróć uwagę na oznaczenia, które wskażą, jak szybko można naładować Twoje urządzenie. Aby ułatwić sobie zabieranie telefonu ze sobą w podróż, trzymaj ładowarkę do telefonu komórkowego w schowku w samochodzie. Trzymaj zapasową baterię w pracy i w domu, abyś mógł z niej skorzystać w razie potrzeby. Jeśli zamierzasz wyjechać na dłużej, dobrze jest mieć pod ręką powerbank. Dzięki niemu można szybko i łatwo naładować baterię bez konieczności podłączania jej do prądu.

Oferujemy różnorodne ładowarki, w tym ładowarki sieciowe, samochodowe oraz bezprzewodowe QI. Sprzedajemy wyłącznie akcesoria od zaufanych producentów. Możesz wybierać spośród ładowarek Native Union, ładowarek Borofone oraz ładowarek Baseus.

Wybierz odpowiednie słuchawki pasujące do telefonu

Dobra para słuchawek jest niezbędna, jeśli chcesz słuchać ulubionej playlisty, podcastu lub audiobooka, a także nadrobić zaległości w oglądaniu bieżącego odcinka. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth są popularne, ponieważ pozwalają na większą swobodę podczas uprawiania sportu.

Żaden kabel nie przeszkodzi Ci w ćwiczeniu lub słuchaniu muzyki. Nasze słuchawki spełniają najwyższe standardy. Możesz również zdecydować się na słuchawki przewodowe, które działają dobrze.

Chroń swój telefon Apple za pomocą etui na telefon Apple

Ile razy zdarzyło Ci się, że Twój telefon komórkowy przypadkowo upadł na ziemię? Są to częste sytuacje i nie da się ich przewidzieć. Możesz chronić swój telefon za pomocą ochraniacza ekranu i etui, które jest dobrze dopasowane. Nie chcesz przecież, aby Twój telefon pękł lub złamał się. Spowoduje to znaczne koszty. Możesz spersonalizować swój telefon wybierając kolorowe etui, które posiada różne grafiki lub wzory, aby odzwierciedlić Twój styl.

Zewnętrzne głośniki do telefonów komórkowych

Technologia Bluetooth sprawia, że strumieniowe przesyłanie muzyki z telefonu lub tabletu do głośnika jest łatwe i efektywne. Wysokiej jakości głośniki wytwarzają czyste i przyjemne dźwięki. Głośnik może poprawić jakość dźwięku i głośność, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić słuchanie ulubionych utworów. Ze względu na niewielki rozmiar większość głośników jest przenośna. Ze względu na niewielki rozmiar, większość sprzedawanych przez nas głośników można zabrać ze sobą. Wybierz głośnik, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Niektóre akcesoria są dekoracyjne, a niektóre mogą być używane, aby uprościć Twój dzień. Podczas zakupów online możesz wybierać spośród szerokiej gamy wysokiej jakości akcesoriów. Dzięki temu możesz wybrać akcesoria, które są dla Ciebie ważne.