Vuzix Smart Glasses M100 Recenzja i wideo demonstracja z ręki


Sprawdź ofertę akcesoriów do smartfona

Powerbank Hama Power pack Supreme 24HD 24000 mAh Kup teraz
Słuchawki bezprzewodowe Hama „Spirit Pure“ Bluetooth IPX5 czarne Kup teraz
Uchwyt na telefon Hama Uniwersalny uchwyt rowerowy GSM, 5 – 9 cm Kup teraz

Google Glasses były dużo w wiadomościach i podobne do tego, co pokazali Vuzix już wymyślił coś całkiem podobnego i twierdzą, że urządzenie nazwane jako Smart Glasses M100 jest wysoce zdolne do ułatwienia korzystania z telefonu poprzez pomoc w obsłudze za pomocą komend głosowych i gestów. Okulary pomogą Ci zobaczyć ekran przez cały czas łącząc się z telefonem poprzez Wifi lub Bluetooth.

Najlepszą cechą jest to, że ma Android Ice Cream sandwich i ma aparat wbudowany w nim, co sprawia, że naprawdę łatwo dla użytkownika, aby uchwycić dowolny obraz i wideo bez wyjmowania telefonu, a następnie odblokowanie go, a następnie znalezienie odpowiedniej aplikacji, aby to zrobić. Ponadto twierdzi również, że będziesz mógł zobaczyć aplikację telefonu pracującego przed tobą na ekranie, a w przyszłości planują opracować to urządzenie specyficzną aplikację, która będzie robić rzeczy automatycznie, robiąc zdjęcie, a następnie wysyłając go online, aby sprawdzić produkt i wyświetlając więcej informacji o tym produkcie na wyświetlaczu inteligentnego szkła.

  • Specyfikacje sprzętowe są wymienione poniżej i są dobre.
  • Posiada 1GB pamięci RAM i wyposażony jest w system Android ICS (Ice Cream Sandwich).
  • Przyciski sprzętowe do regulacji głośności, wybierania wśród opcji i kontroli zasilania ON/OFF.
  • Funkcja śledzenia głowy dzięki połączeniu Gyro, Accelerometer i zintegrowanego kompasu. Dzięki tej funkcji urządzenie wie, gdzie dokładnie patrzysz, co sprawia, że logiczne jest przewidywanie gestów przez urządzenie.
  • Wytrzymałość baterii do 8 godzin hands free co równa się wykorzystaniu 2 godzin hand free i wyświetlacza (uważam, że to bardzo mało zwłaszcza gdy podróżujesz na Business Trip, nie będziesz chciał podłączać tego urządzenia do ładowania na każdej stacji ładowania, która pojawia się podczas podróży).
  • Może być podłączony do urządzeń iOS i Android poprzez WiFi i Bluetooth.
  • Mikrofony są wyposażone w funkcję redukcji szumów, co czyni go naprawdę wygodne dla Ciebie do rozmowy w ruchu.
  • Jakość nagrywania wideo ma być również 720p, który jest naprawdę dobry i wszystkie nagrywanie zrobić i zdjęcia snapped pójdzie do mikro gniazda pamięci, gdzie karta do 8GB mogą być obsługiwane.
RELATED TIP Paxful Review: Najbardziej elastyczna wymiana kupić i sprzedać Bitcoin

Hands on Video Demo

Cóż, to urządzenie zostało właśnie zademonstrowane w CES i teraz jest oczekiwany do wprowadzenia na rynek. Jest to całkowicie nowe urządzenie dla użytkowników smartfonów i do tej pory nie ma żadnego konkurenta na rynku, ale tak spodziewałem się Google Glass być wcześniej niż to urządzenie.