Vuzix Smart Glasses M100 Recenzja i wideo demonstracja z ręki

Google Glasses były dużo w wiadomościach i podobne do tego, co pokazali Vuzix już wymyślił coś całkiem podobnego i twierdzą, że urządzenie nazwane jako Smart Glasses M100 jest wysoce zdolne do ułatwienia korzystania z telefonu poprzez pomoc w obsłudze za pomocą komend głosowych i gestów. Okulary pomogą Ci zobaczyć ekran przez cały czas łącząc się z telefonem poprzez Wifi lub Bluetooth.

Najlepszą cechą jest to, że ma Android Ice Cream sandwich i ma aparat wbudowany w nim, co sprawia, że naprawdę łatwo dla użytkownika, aby uchwycić dowolny obraz i wideo bez wyjmowania telefonu, a następnie odblokowanie go, a następnie znalezienie odpowiedniej aplikacji, aby to zrobić. Ponadto twierdzi również, że będziesz mógł zobaczyć aplikację telefonu pracującego przed tobą na ekranie, a w przyszłości planują opracować to urządzenie specyficzną aplikację, która będzie robić rzeczy automatycznie, robiąc zdjęcie, a następnie wysyłając go online, aby sprawdzić produkt i wyświetlając więcej informacji o tym produkcie na wyświetlaczu inteligentnego szkła.

  • Specyfikacje sprzętowe są wymienione poniżej i są dobre.
  • Posiada 1GB pamięci RAM i wyposażony jest w system Android ICS (Ice Cream Sandwich).
  • Przyciski sprzętowe do regulacji głośności, wybierania wśród opcji i kontroli zasilania ON/OFF.
  • Funkcja śledzenia głowy dzięki połączeniu Gyro, Accelerometer i zintegrowanego kompasu. Dzięki tej funkcji urządzenie wie, gdzie dokładnie patrzysz, co sprawia, że logiczne jest przewidywanie gestów przez urządzenie.
  • Wytrzymałość baterii do 8 godzin hands free co równa się wykorzystaniu 2 godzin hand free i wyświetlacza (uważam, że to bardzo mało zwłaszcza gdy podróżujesz na Business Trip, nie będziesz chciał podłączać tego urządzenia do ładowania na każdej stacji ładowania, która pojawia się podczas podróży).
  • Może być podłączony do urządzeń iOS i Android poprzez WiFi i Bluetooth.
  • Mikrofony są wyposażone w funkcję redukcji szumów, co czyni go naprawdę wygodne dla Ciebie do rozmowy w ruchu.
  • Jakość nagrywania wideo ma być również 720p, który jest naprawdę dobry i wszystkie nagrywanie zrobić i zdjęcia snapped pójdzie do mikro gniazda pamięci, gdzie karta do 8GB mogą być obsługiwane.
RELATED TIP Paxful Review: Najbardziej elastyczna wymiana kupić i sprzedać Bitcoin

Hands on Video Demo

Cóż, to urządzenie zostało właśnie zademonstrowane w CES i teraz jest oczekiwany do wprowadzenia na rynek. Jest to całkowicie nowe urządzenie dla użytkowników smartfonów i do tej pory nie ma żadnego konkurenta na rynku, ale tak spodziewałem się Google Glass być wcześniej niż to urządzenie.