Caterpillar Cat B15 Rugged Android Phone 4 Inch qHD Display at Rs. 27,000 INR [Coming Soon]


Sprawdź ofertę akcesoriów do smartfona

Powerbank Hama Power pack Supreme 24HD 24000 mAh Kup teraz
Słuchawki bezprzewodowe Hama „Spirit Pure“ Bluetooth IPX5 czarne Kup teraz
Uchwyt na telefon Hama Uniwersalny uchwyt rowerowy GSM, 5 – 9 cm Kup teraz

Mamy bardzo wytrzymały telefon przed wami dzisiaj, Caterpillar jest jedną ze słynnych firm, które tworzą przypadki dla iPhone, które są odporne na skaleczenia i wgniecenia, a tym samym zapobiec iPhone od upadku. Wydali swoją wersję wytrzymałego telefonu o nazwie Cat B15 i uważamy, że jest to trend, który podąża Sony Xperia Z, który poradził sobie z wodą i był wodoodporny do 1m przez 30 minut i jak na wygląd tego telefonu można zobaczyć stopień solidności ten telefon niesie.

Rozmiar ekranu tego telefonu 4 cale z rozdzielczością 800 x 480 pikseli, który jest qHD wyświetlacz i jest zasilany przez 1GHz Dual-Core Processor, który jest również wspierany przez 512MB RAM. Moc, która niesie ten telefon nie jest dużo, jak na cenę, w której ten telefon ma być dostępny (27,000 INR około). Pojemność pamięci wewnętrznej tego telefonu jest 4GB, które mogą być rozszerzone do 32GB za pomocą zewnętrznego gniazda pamięci.

Aparat używany w tym telefonie 5MP, który jest umieszczony z tyłu i wtórny aparat używany w tym telefonie jest VGA aparat. Ten telefon jest przeznaczony głównie dla użytkowników, którzy po prostu chcą solidny telefon bez problemów z obsługą i mówiąc o przyzwoitej specyfikacji sprzętowej to Sony Xperia Z jest dostępny w 35k INR około, co jest ogromną cenę do zapłaty w porównaniu z Cat B15. Użytkownik nie może używać tego telefonu do korzystania z ciężkich aplikacji (gry wliczone) i jak do tego z Sony Xperia Z, jest również odporny na kurz ze względu na specjalną powłokę odporną na kurz.

Oprócz bycia pyłoszczelnym i wodoodpornym może obsługiwać uderzenia podczas upadku z wysokości 1,8 metra na betonowe podłogi, co jest czymś wyjątkowym i nie było widziane na żadnym z telefonów od teraz. Cóż, nie mamy żadnych wskazówek na temat wydania tego telefonu, a nawet cena jest plotka postać. Więc, stay tuned dogonić więcej o tym.