Caterpillar Cat B15 Rugged Android Phone 4 Inch qHD Display at Rs. 27,000 INR [Coming Soon]

Mamy bardzo wytrzymały telefon przed wami dzisiaj, Caterpillar jest jedną ze słynnych firm, które tworzą przypadki dla iPhone, które są odporne na skaleczenia i wgniecenia, a tym samym zapobiec iPhone od upadku. Wydali swoją wersję wytrzymałego telefonu o nazwie Cat B15 i uważamy, że jest to trend, który podąża Sony Xperia Z, który poradził sobie z wodą i był wodoodporny do 1m przez 30 minut i jak na wygląd tego telefonu można zobaczyć stopień solidności ten telefon niesie.

Rozmiar ekranu tego telefonu 4 cale z rozdzielczością 800 x 480 pikseli, który jest qHD wyświetlacz i jest zasilany przez 1GHz Dual-Core Processor, który jest również wspierany przez 512MB RAM. Moc, która niesie ten telefon nie jest dużo, jak na cenę, w której ten telefon ma być dostępny (27,000 INR około). Pojemność pamięci wewnętrznej tego telefonu jest 4GB, które mogą być rozszerzone do 32GB za pomocą zewnętrznego gniazda pamięci.

Aparat używany w tym telefonie 5MP, który jest umieszczony z tyłu i wtórny aparat używany w tym telefonie jest VGA aparat. Ten telefon jest przeznaczony głównie dla użytkowników, którzy po prostu chcą solidny telefon bez problemów z obsługą i mówiąc o przyzwoitej specyfikacji sprzętowej to Sony Xperia Z jest dostępny w 35k INR około, co jest ogromną cenę do zapłaty w porównaniu z Cat B15. Użytkownik nie może używać tego telefonu do korzystania z ciężkich aplikacji (gry wliczone) i jak do tego z Sony Xperia Z, jest również odporny na kurz ze względu na specjalną powłokę odporną na kurz.

Oprócz bycia pyłoszczelnym i wodoodpornym może obsługiwać uderzenia podczas upadku z wysokości 1,8 metra na betonowe podłogi, co jest czymś wyjątkowym i nie było widziane na żadnym z telefonów od teraz. Cóż, nie mamy żadnych wskazówek na temat wydania tego telefonu, a nawet cena jest plotka postać. Więc, stay tuned dogonić więcej o tym.