Jak uzyskać dostęp, słuchać i usuwać nagrania rozmów Google w systemie Android

Zgodnie z polityką Google, niedawno uruchomione, a nawet nadchodzące telefony z systemem Android pochodzą z Google własnego dialera telefonu, aby usprawnić doświadczenie bez względu na to, który telefon Android używasz. Jest jedna funkcja tego dialera Google, która ma kontrowersje dołączone do niego i to jest nagrywanie połączeń. Dzisiaj będę omawiać, jak można uzyskać dostęp i słuchać wszystkich nagrań połączeń, aby można było śledzić je wszystkie, gdy jest to wymagane.

Czytaj też: Dostosuj wiadomości szybkiej odpowiedzi dla odrzuconych połączeń w aplikacji Telefon Google

Kroki, aby uzyskać dostęp i słuchać wszystkich nagrań połączeń z Google Dialer na Androida

Google włączyło funkcję nagrywania rozmów bezpośrednio do swojej aplikacji Dialer. Ta funkcja jest ograniczona tylko do tych krajów, w których nagrywanie rozmów telefonicznych jest legalne. Jeśli zdarzy ci się mieć tę funkcję w telefonie, to możesz uzyskać dostęp i słuchać tych nagrań połączeń.

Nagrywanie rozmów z określoną osobą

  • Wyszukaj nazwę lub numer konkretnej osoby
  • Kliknij na historię, aby znaleźć cały dziennik
  • Dotknij dziennika z nagraniem rozmowy, aby go odsłuchać
  • Naciśnij ikonę głośnika, aby odtworzyć nagranie przez głośnik (natywnie będzie ono odtwarzane przez słuchawkę)
  • Nagranie połączenia może być udostępnione na platformach innych firm.

Przeczytaj też: Jak włączyć funkcję Zweryfikowanych Połączeń Google w systemie Android

Usuń wszystkie nagrania z aplikacji Google Dialer

Jeśli zachowałeś wszystkie swoje ważne nagrania rozmów, to możesz usunąć wszystkie nagrania rozmów bezpośrednio z aplikacji Dialer Google jednym kliknięciem, lub możesz ustawić

  • Otwórz aplikację Google Dialer i kliknij na 3 kropki u góry po prawej stronie
  • Przejdź do Nagrywanie rozmów
  • Wybierz przedział czasowy do automatycznego usuwania nagrań lub usuń wszystkie nagrania połączeń.

Tak więc w ten sposób można uzyskać dostęp, odsłuchać i usunąć nagrania rozmów w aplikacji Google Dialer na telefonie z systemem Android. W przypadku, gdy nadal nie masz nagrywania rozmów na telefonie, to możesz sprawdzić, jak włączyć nagrywanie rozmów na dowolnym telefonie z systemem Android (PS: Nie będą one ostrzegać drugiej osoby, że połączenie zostało nagrane ????).

Możesz również śledzić nas, aby uzyskać najnowsze wiadomości technologiczne w Google News lub porady i sztuczki, recenzje smartfonów i gadżetów, dołącz do grupy GadgetsToUse Telegram lub aby uzyskać najnowsze filmy przeglądowe subskrybuj kanał GadgetsToUse Youtube.