PODRÓŻUJ BEZPIECZNIE I KOMFORTOWO - SPRAWDŹ POLECANE PRODUKTY DO STOSOWANIA W PODRÓŻY


Sprawdź ofertę akcesoriów do smartfona

Powerbank Hama Power pack Supreme 24HD 24000 mAh Kup teraz
Słuchawki bezprzewodowe Hama „Spirit Pure“ Bluetooth IPX5 czarne Kup teraz
Uchwyt na telefon Hama Uniwersalny uchwyt rowerowy GSM, 5 – 9 cm Kup teraz

Bez względu na to, czy wybierasz się do rodziny w mieście, czy do innego kraju, warto rozważyć możliwość zakupu akcesoriów i gadżetów GSM, które umilą Ci podróż. Niezbędne w drodze akcesoria możesz znaleźć odwiedzając nasz sklep internetowy.

Uchwyty samochodowe, które są dopasowane do Ciebie

Istnieje wiele uchwytów samochodowych, które mogą bezpiecznie trzymać smartfon w linii wzroku. W ostatnich latach na rynku pojawiło się wiele możliwości wyboru. Trudno jest tym, którzy nie są zaznajomieni z rynkiem określić, który z nich jest najlepszy i najbardziej odpowiedni dla ich potrzeb. Polecamy nasze uchwyty samochodowe każdemu, kto nie jest na bieżąco z najnowszymi trendami i nowościami. Najważniejszą zaletą uchwytów samochodowych jest to, że dzięki nim Twój smartfon znajduje się w odpowiednim miejscu w samochodzie. Pozwala to na swobodne korzystanie z funkcji multimedialnych, takich jak muzyka, nawigacja, czy wybrane aplikacje. Uchwyty samochodowe to gwarancja bezpieczeństwa.

Uniwersalny uchwyt samochodowy

Uniwersalny uchwyt samochodowy jest najpopularniejszym i najprostszym uchwytem samochodowym na rynku. Pasuje do smartfonów z ekranami o rozmiarach od 4" do 6,5". Uniwersalny uchwyt samochodowy mocuje się bezpośrednio na kratce, więc jest prawie na linii wzroku. Uchwyt składa się z ruchomej szczęki, która może wysunąć się aż do 85mm. Uchwyt może być używany zarówno z mniejszymi smartfonami, jak i większymi produktami. Mechanizm sprężynowy zapewnia pewny uchwyt dla Twojego smartfona. Nie wysunie się on z uchwytu podczas kontaktu z wybojami lub na nieutwardzonych drogach. Uniwersalny uchwyt samochodowy pozwala na zamontowanie telefonu w etui ochronnym, co pozwala zaoszczędzić czas.

Klienci chętnie zakupią uniwersalny uchwyt samochodowy z funkcją 360deg Pivot. W odróżnieniu od poprzedniego produktu, który montuje się na desce rozdzielczej lub na szybie. Uchwyt wykonany jest z antypoślizgowej gumy i podobnie jak poprzedni produkt. Mechanizm sprężynowy zapewnia pewne trzymanie telefonu i najwygodniejszą pozycję podczas jazdy. Uchwyt samochodowy Airbase Pro można zamontować na każdej płaskiej powierzchni, dzięki czemu nadaje się do użytku w domu i w miejscu pracy. Aby zapewnić jeszcze wygodniejsze korzystanie ze smartfona, Airbase Pro może być używany jako uchwyt do telefonu.

Magnetyczny uchwyt samochodowy

Crong Magnetic Smart Car Holder oferuje proste rozwiązanie, kompaktowy design i gwarancję, że Twój smartfon pozostanie na swoim miejscu. Uchwyt składa się z ruchomej głowicy, którą można przesuwać dookoła, aby ustawić najlepszy kąt. Dzięki czterem magnesom możesz używać uchwytu z każdym urządzeniem. Magnes można umieścić pod etui ochronnym lub pokrowcem smartfona. Będzie on niewidoczny, więc przymocowanie go do uchwytu na kratkę wentylacyjną zajmie tylko kilka sekund. Uchwyt magnetyczny można obsługiwać jedną ręką.

Uchwyt samochodowy grawitacyjny

Crong Gravity Auto Lock Car Holder Grawitacyjny uchwyt samochodowy to całkowita nowość w świecie akcesoriów samochodowych, które mogą być używane podczas jazdy. Może być regulowany, aby dopasować się do urządzenia, które trzyma. Wyposażony jest w funkcję Auto-Lock, dzięki której zamyka się automatycznie, gdy smartfon jest obciążony. Kompatybilny z modelami o przekątnej ekranu od 4,7" do 6,5". Gravity Auto-Lock Car Mount mocuje się do otworów wentylacyjnych w samochodzie i zapewnia doskonałą widoczność podczas jazdy. Możesz regulować kąt nachylenia telefonu, aby zablokować go pod idealnym kątem. Najwyższy poziom bezpieczeństwa i stabilności jest osiągnięty dzięki mechanizmowi grawitacyjnemu Auto-Lock. Oznacza to, że wyboje czy ostre hamowanie nie będą sprawiały żadnych problemów. Telefon pozostanie w tej samej pozycji, w której znajdował się przed wyruszeniem w drogę.

Ładowarka samochodowa z szybkim ładowaniem

Nowoczesne samochody wyposażone są w wejścia USB, które mogą ładować telefon lub inne urządzenia elektroniczne. Jednak w większości przypadków kierowcy będą musieli posiadać ładowarkę samochodową, aby móc naładować swoje urządzenie. Nawigacja samochodowa, która jest procesem opartym na smartfonie, może zużywać dużo energii. Może się zdarzyć, że po dotarciu do celu nasz telefon nie będzie w pełni naładowany. Kabel PURO Fast Charge Plain USB Typu C zapewnia szybkie ładowanie i pozwala na łatwą synchronizację. Może być używany z dwoma urządzeniami połączonymi razem.