IPHONE 13 - WYJAŚNIAMY RÓŻNE RODZAJE PRZYPADKÓW, W KTÓRE POWINIENEŚ INWESTOWAĆ!


Sprawdź ofertę akcesoriów do smartfona

Powerbank Hama Power pack Supreme 24HD 24000 mAh Kup teraz
Słuchawki bezprzewodowe Hama „Spirit Pure“ Bluetooth IPX5 czarne Kup teraz
Uchwyt na telefon Hama Uniwersalny uchwyt rowerowy GSM, 5 – 9 cm Kup teraz

Pęknięte ekrany to najczęstszy powód, dla którego klienci odwiedzają punkty naprawy telefonów. Złamane ekrany są bardziej podatne na złamanie, jeśli punkt, w którym następuje uderzenie znajduje się na rogu telefonu. Dzieje się tak, ponieważ siła wywierana na szkło jest skoncentrowana. To tylko jeden z przykładów tego, co może się zdarzyć. Jesteśmy pewni, że znajdziesz coś, co odpowiada Twoim potrzebom wśród sugestii, które mamy poniżej.

Ochrona telefonu z ochroną przed uderzeniami

Odpowiednią ochronę zapewni etui amortyzujące wstrząsy (np. gumowe lub silikonowe). Osłania ono wrażliwe narożniki telefonu i chroni aparat. Możemy również zauważyć, że plastikowe etui nie są najlepszym wyborem, ponieważ są one mniej skuteczne w pochłanianiu wstrząsów i bardziej prawdopodobne jest, że przeniosą uderzenie na telefon. Wybierając etui chroniące iPhone'a 13, powinieneś wybrać materiały najlepszej jakości.

W zależności od tego, gdzie i jak korzystasz z telefonu, wybrany futerał będzie miał również wpływ na jego wygląd. Jeśli masz pewność, że telefon nie zostanie upuszczony ani porysowany, może wystarczyć cienka obudowa. Możesz zachować nienaruszony wygląd telefonu, używając cienkiego, przezroczystego etui.  PURO SKY (czerwony).

Jakie etui do iPhone'a 13? Etui dla najbardziej wymagających klientów

iPhone 13 jest już dostępny w sprzedaży. Przejdźmy teraz do praktycznego wykorzystania różnych dostępnych opcji ochrony urządzenia Apple. W przypadku iPhone'a 12 jeden rozmiar pasuje do wszystkich dla iPhone'a 12 Pro i iPhone'a 12 Pro. Inaczej jest w przypadku iPhone'a 13. Etui na iPhone'a 12 nie będzie pasować do iPhone'a 13 Pro lub iPhone'a 13 Pro. Etui na iPhone'a 13 Pro będzie pasować, ale wokół występu aparatu będzie trochę miejsca. Jest to coś, o czym należy pamiętać, szukając etui, które będzie pasować do najnowszego iPhone'a ze stajni Apple.


Możemy rozróżnić różne rodzaje etui na rynku.

1. Etui z ekologicznej skóry dla iPhone 13

Jest to bardzo podstawowe etui, które posiada każdy. Jest lekkie, eleganckie i bardzo poręczne. Widać to na przykładzie etui PUROSKY (brązowy), iPhone 13.

2. przezroczyste etui

Przezroczysta konstrukcja, która najczęściej wykonana jest z utwardzonej powłoki pozwala na pełne wyeksponowanie urządzenia. Nie zmienia koloru smartfona i pozwala cieszyć się jego dopracowanym designem.

3. Obudowa aluminiowa i poliwęglanowa

To idealna propozycja dla najbardziej wymagających. Etui X-Doria Raptic shield Pro do iPhone 13 Anti-bacterial (Black) to nie tylko modny dodatek, ale również etui z wojskowym certyfikatem MIL-STD-810G, który zapewnia bezpieczeństwo Twojego smartfona po upadku z wysokości do 3 metrów.

Etui typu bumper chroni boki Twojego smartfona i jest minimalistyczne i eleganckie. Chociaż jest mniej widoczne na rynku, etui w stylu bumper to świetny sposób na pokazanie swojego smartfona.

Zastanawiasz się, czy rzeczywiście potrzebujesz etui do ochrony swojego iPhone'a 13?

Warto chronić doświadczenia, które oferują smartfony (otrzymywanie najnowszych wiadomości i robienie cennych zdjęć, pozostawanie w kontakcie z bliskimi), Ponieważ smartfony stają się coraz bardziej mobilne, są narażone na większe ryzyko. Kompletne wypadki i błędy ludzkie mogą być spowodowane przez etui. Etui to najlepszy sposób na ochronę Twojego telefonu przed uszkodzeniem. Zalecamy, aby zaopatrzyć się w nie zaraz po zakupie nowego iPhone'a.