Recenzja] Logitech Keyboard Folio for iPad


Sprawdź ofertę akcesoriów do smartfona

Powerbank Hama Power pack Supreme 24HD 24000 mAh Kup teraz
Słuchawki bezprzewodowe Hama „Spirit Pure“ Bluetooth IPX5 czarne Kup teraz
Uchwyt na telefon Hama Uniwersalny uchwyt rowerowy GSM, 5 – 9 cm Kup teraz

Są chwile, kiedy możesz czuć potrzebę dodatkowej klawiatury, ale większość z nich pochodzi z baterii, która umiera w niektórych i kiedy pilnie czuć potrzebę podłączenia klawiatury bluetooth, ale może się dowiedzieć, że klawiatura bluetooth nosisz jest z baterii, ponieważ zapomniałeś naładować go na czas. Teraz opowiemy wam o nowej klawiaturze Logitech Keyboard Folio, która ma zdolność pisania przez dwie godziny dziennie przez dwa lata na pełnym naładowaniu, nawet w ciemnym pokoju.

Jakość budowy i współczynnik kształtu

Po pierwsze jakość wykonania i współczynnik kształtu Logitech Keyboard Folio jest naprawdę dobry, jeśli mówimy o budowie, jest ona dość mocna, aby chronić iPada przed jakimikolwiek uszkodzeniami i z drugiej strony daje ci książkowy rodzaj współczynnika kształtu, który czyni go łatwym do przenoszenia i używania.

Żywotność baterii

Testowaliśmy żywotność baterii na Solar Keyboard Folio Używałem go przez co najmniej 10 dni minimum, podczas których nigdy nie miałem żadnych problemów podczas podłączania tego samego do mojego iPada, jak klawiatura ma komórki słoneczne, które utrzymują ładowanie klawiatury automatycznie więc bateria nigdy nie była problemem.

Tryby oglądania

Jedną z rzeczy, które podobały mi się w tej klawiaturze + etui jest to, że dała mi różne opcje widoku dla mojego iPada zarówno dla rozrywki jak i pracy są dwa tryby nachylenia, w których można go dostosować.

Klawiatura

Miała wszystkie wymagane klawisze do realizacji różnych funkcji, jednak klawisze miały dobrą ilość skoku i sprzężenia zwrotnego, który był wystarczająco dobry, aby wspierać długą pracę pisania, klawisze czuć dość podobne do MacBook. Plastik jest jednak zauważalnie gorszej jakości.

RELATED TIP Recenzja Paxful: Najbardziej elastyczna giełda do kupowania i sprzedawania Bitcoinów

Logitech zaleca sześć godzin w pokoju z przyzwoitym oświetleniem dla pełnego naładowania. Innymi słowy, jeśli przechowujesz obudowę w pokoju z nawet słabym oświetleniem, powinna ona działać bez żadnych problemów przez znacznie dłuższy czas, którego możesz się spodziewać.

Logitech Keyboard Folio Zdjęcia

Logitech Keyboard Folio Hands on Review [Video]

już wkrótce...

Plusy

  • Świetna żywotność baterii
  • Dobry współczynnik kształtu
  • Automatyczne ładowanie za pomocą słońca lub zwykłego światła

Cons

  • Trochę ciężki

Wnioski

Jeśli chcesz kupić klawiaturę + etui dla iPada powinieneś go kupić i przestać się martwić o baterię klawiatury bluetooth już i w sumie cena jaką płacisz za to jest warta wydania i jest tylko jedna drobna rzecz do zauważenia, że to etui sprawi, że twój iPad będzie grubszy i trochę cięższy.