3 sposoby publikowania postów na Instagramie z komputera Mac lub Windows PC


Sprawdź ofertę akcesoriów do smartfona

Powerbank Hama Power pack Supreme 24HD 24000 mAh Kup teraz
Słuchawki bezprzewodowe Hama „Spirit Pure“ Bluetooth IPX5 czarne Kup teraz
Uchwyt na telefon Hama Uniwersalny uchwyt rowerowy GSM, 5 – 9 cm Kup teraz

Oprócz aplikacji mobilnej, z Instagrama można korzystać również w przeglądarce na komputerze stacjonarnym, która do tej pory pozwalała użytkownikom jedynie na przeglądanie i sprawdzanie wiadomości. Teraz jednak gigant należący do Facebooka dodał możliwość przesyłania zdjęć i filmów za pośrednictwem wersji desktopowej. W tym artykule przyjrzymy się trzem prostym sposobom na publikowanie postów na Instagramie z komputera Mac lub Windows PC.

Powiązane | 3 sposoby na kopiowanie komentarzy lub podpisów na Instagramie na Androida i iPhone'a

Publikuj na Instagramie z komputera Mac lub Windows PC (2021)

Spis treści

 • Publikuj na Instagramie z komputera Mac lub Windows PC (2021)
  • Metoda 1- Używanie funkcji przesyłania na pulpit Instagrama
  • Metoda 2- Prześlij Instagram Stories, posty za pomocą Creator Studio na pulpicie
  • Metoda 3- Uruchom aplikację Instagram na komputerze za pomocą emulatora
 • Zakończenie

Korzystanie z Instagrama na telefonie może być męczące, zwłaszcza jeśli spędzasz na platformie długie godziny. Wręcz przeciwnie, publikowanie na Instagramie z komputera stacjonarnego może zaoszczędzić dużo czasu, pozwalając jednocześnie na efektywne wykonywanie pracy.

Możesz importować i edytować zdjęcia z aparatu, a następnie publikować je bezpośrednio na Instagramie bez konieczności przesyłania ich z powrotem do telefonu. Pomoże to również użytkownikom, którzy pracują nad mediami społecznościowymi, ale nie chcą korzystać z telefonu ze względu na rozpraszanie ich uwagi i chcą mieć większy ekran do pracy.

Poniżej przedstawiamy kilka prostych metod publikowania zdjęć i filmów na Instagramie za pomocą komputera Mac lub Windows PC. Czytaj dalej.

Metoda 1- Korzystanie z funkcji przesyłania na pulpit Instagrama

Od października 2021 roku możesz publikować zdjęcia i filmy na swojej osi czasu Instagrama za pomocą wersji desktopowej. Poniżej opisano, jak możesz z niej korzystać:

 1. Otwórz przeglądarkę i udaj się na stronę instagram.com.
 2. Zaloguj się na swoje konto, jeśli jeszcze go nie masz.
 3. Kliknij ikonę + w prawym górnym rogu.
 4. Teraz dotknij opcji Wybierz z komputera.
 5. Wybierz zdjęcie lub film, które chcesz opublikować. Możesz też przeciągnąć je bezpośrednio do ramki.
 6. Po wybraniu kadruj zdjęcie w dowolny sposób. Możesz także powiększyć lub dodać więcej zdjęć, korzystając z dostępnych przycisków.
 7. Następnie dodaj filtry i dokonaj regulacji, takich jak jasność, kontrast, nasycenie itp.
 8. Ponadto w razie potrzeby dodaj podpis, lokalizację lub tekst alt.
 9. Na koniec stuknij Udostępnij, aby opublikować zdjęcie lub wideo.

Metoda 2- Prześlij Instagram Stories, posty za pomocą Creator Studio na pulpicie

Możesz używać Creator Studio do przesyłania, komponowania i publikowania wszystkich treści z Instagrama, z wyjątkiem historii, z komputera. Możesz także użyć go do zaplanowania postów, aby wejść na żywo później i edytować opis i lokalizację postów, które już opublikowałeś.

 1. Otwórz aplikację Facebook Creator Studio w przeglądarce.
 2. Podłącz swoje konto na Instagramie. Oto, jak to zrobić.
 3. Przejdź do zakładki Instagram. Kliknij przycisk Utwórz post i wybierz opcję Kanał Instagram.
 4. Wybierz konto Instagram, przez które chcesz opublikować post, jeśli połączonych jest kilka kont.
 5. W razie potrzeby dodaj podpis i lokalizację.
 6. Kliknij przycisk Dodaj treść.
 7. Wybierz opcję Z wysyłania plików , jeśli chcesz przesłać zdjęcie lub wideo z pulpitu. Możesz też wybrać opcję Ze strony na Facebooku, aby opublikować treści, które już udostępniłeś na swojej stronie.
 8. Możesz teraz oznaczać osoby, kadrować zdjęcie, a nawet oznaczać partnerów biznesowych, aby opublikować post firmowy.
 9. Zaznacz pole wyboru Post to Facebook (Zamieść na Facebooku), jeśli chcesz udostępnić ten sam post jednocześnie na swoim koncie na Facebooku.
 10. Na koniec kliknij przycisk Opublikuj, aby opublikować post na Instagramie.

Jeśli chcesz zaplanować publikację postu na później, kliknij strzałkę obok opcji Opublikuj i kliknij przycisk Zaplanuj. Wybierz datę i godzinę opublikowania postu i ponownie kliknij przycisk Zaplanuj. Możesz także edytować już opublikowany post, przechodząc do biblioteki treści.

Metoda 3- Uruchom aplikację Instagram na komputerze za pomocą emulatora

Inną opcją korzystania z Instagrama na komputerze jest użycie emulatora Androida. Możesz uruchomić aplikację Instagram na pulpicie za pomocą Google Android Studio lub emulatorów Androida innych firm, takich jak Bluestacks.

Możesz wtedy publikować zdjęcia, filmy, a nawet przesyłać historie na Instagramie z komputera, podobnie jak na smartfonie. Tutaj znajdziesz szczegółowy przewodnik dotyczący uruchamiania aplikacji na Androida na komputerze przy użyciu Android Studio.

Podsumowując

Oto kilka prostych sposobów na publikowanie zdjęć i filmów na Instagramie z komputera Mac lub Windows PC. Ponieważ Instagram udostępnił opcję przesyłania zdjęć i filmów w wersji na komputery stacjonarne, nie będziesz musiał szukać innych rozwiązań. Ale na wypadek gdybyś musiał, istnieją inne kanały, takie jak studio twórców, emulatory Androida i narzędzia do zarządzania mediami społecznościowymi innych firm. W każdym razie, daj mi znać w komentarzach poniżej, jaka jest Twoja preferowana metoda. Czekamy na więcej.

Możesz także śledzić nas, aby uzyskać najnowsze informacje techniczne w Google News lub porady i sztuczki, recenzje smartfonów i gadżetów, dołącz do grupy GadgetsToUse Telegram lub subskrybuj kanał GadgetsToUse Youtube, aby uzyskać najnowsze recenzje wideo.