7 Najlepszych miejsc, gdzie można kupić tanie tokeny NFT w Indiach (2022)


Sprawdź ofertę akcesoriów do smartfona

Powerbank Hama Power pack Supreme 24HD 24000 mAh Kup teraz
Słuchawki bezprzewodowe Hama „Spirit Pure“ Bluetooth IPX5 czarne Kup teraz
Uchwyt na telefon Hama Uniwersalny uchwyt rowerowy GSM, 5 – 9 cm Kup teraz

W ciągu ostatnich kilku miesięcy cenytokenówNFT (Non-Fungible Tokens) znacznie wzrosły. Może to zniechęcić nowych inwestorów, ponieważ koncepcja NFT jest wciąż dyskusyjna i nikt nie chciałby zainwestować tak wysokiej kwoty w coś tak nowego. Jeśli więc jesteś na rynku, aby kupić NFT, ale nie chcesz opróżnić swojego konta bankowego, to nie martw się, pokażemy Ci kilka najlepszych miejsc, w których można kupić tanie NFT.

Zastrzeżenie: Niniejszy artykuł jest przeznaczony wyłącznie do celów edukacyjnych. Informacje zostały podane na podstawie wiarygodnych źródeł i trendów branżowych. Wartość i pozycja NFT na rynku mogą ulec zmianie. Przed dokonaniem inwestycji prosimy o przeprowadzenie badań i sprawdzenie sytuacji.

Najlepsze miejsca, gdzie można kupić tanie NFT

Spis treści

 • Najlepsze miejsca, gdzie można kupić tanie NFT
  • Giełda WazirX NFT (Binance Smart Chain)
  • Rynek NFT Binance (Binance Smart Chain)
  • Unstoppable Domains (Ethereum Blockchain)
  • Solanart (Solana)
  • Sztuka Frakcyjna (Ethereum Blockchain)
  • Metaverse NFT
  • Inne sposoby na zdobycie tanich NFT
 • Podsumowując

Nagły wzrost cen NFT jest spowodowany ich rosnącą popularnością oraz faktem, że są one oparte na Ethereum Blockchain. Tak więc opłaty za gaz, które twórca musi ponieść podczas bicia monety oraz opłata transakcyjna przy zakupie NFT są dość wysokie. Zaproponujemy najlepsze miejsca, w których można kupić tanie NFT na różnych blockchainach oraz inne pomysły na tanie NFT.

WazirX NFT Marketplace (Binance Smart Chain)

WazirX to platforma wymiany kryptowalut, która niedawno uruchomiła swój rynek NFT. Znajdują się na niej wyjątkowe i piękne dzieła sztuki stworzone przez indyjskich artystów, którzy dodają do nich swój akcent kultury indyjskiej. Dzieła sztuki są sprzedawane w WRX, który jest tokenem platformy. Sama platforma oparta jest na Binance Smart Chain, który jest świetną alternatywą dla Ethereum Blockchain. BSC pomaga utrzymać koszty na minimalnym poziomie dzięki stosunkowo mniejszym opłatom transakcyjnym.

Przeczytaj również | Jak zarejestrować się na WazirX NFT Marketplace, aby kupować i sprzedawać NFT?

Rynek NFT Binance (Binance Smart Chain)

Binance to kolejna platforma wymiany kryptowalut, która ostatnio dobrze sobie radzi w dziedzinie NFT. Na ich rynku NFT znajduje się kilka dobrych kolekcji, które można kupić za niską cenę. Skupiają się oni również na projektach NFT związanych z grami oraz projektami Metaverse, więc jeśli chcesz, możesz zainwestować również w te projekty. Projekty związane z grami mogą mieć model play-to-earn, więc będziesz mógł odzyskać koszty swojej inwestycji.

Domeny nie do zatrzymania (Ethereum Blockchain)

Domeny nie do zatrzymania pozwalają Ci na zakup nazw domen i rozszerzeń jako NFT. Największą zaletą tego rozwiązania jest to, że możesz użyć tych nazw domen dla swojej strony internetowej i używać ich jak zwykłych domen lub dodać je jako adresy do swojego portfela kryptowalutowego. Domeny te są tanie, o ile nie wykupisz żadnych opcji premium. Są one oparte na ethereum, więc będziesz musiał wziąć pod uwagę wysoką cenę gazu i cenę Twojego NFT.

Przeczytaj również | Domeny nie do zatrzymania: Kupno domeny NFT i jej właściwości

Solanart (Solana)

Solana to kolejna konkurencyjna kryptowaluta blockchain, która posiada swój rynek o nazwie Solanart. Solanart stopniowo rozwija się w przestrzeni NFT, a niektóre z NFT znajdujących się w Solanart zostały sprzedane za trzykrotność ich wartości. Niektóre z tych projektów, takie jak Solana Monkey Business, już nie istnieją, ale nadal możesz szukać projektów takich jak Sollama, które są dostępne po niskiej cenie i są obiecujące. Opłata transakcyjna w Solanie jest bardzo niska, więc płacisz cenę wywoławczą NFT.

Sztuka frakcyjna (Ethereum Blockchain)

Sztuka frakcyjna pozwala Ci stać się częściowym właścicielem NFT. Obniża to barierę wejścia, a ludzie mogą uzyskać częściową własność za nieznacznie niższą cenę. Można znaleźć kilka popularnych projektów, których ceny są niewiarygodnie wysokie i można zainwestować niewielką kwotę pieniędzy, aby kupić ułamek procenta własności. Następnie możesz używać go tak, jak chcesz, a gdy NFT zostanie sprzedane, zysk jest równo dzielony między wszystkich właścicieli.

NFT w metawersie

Gry Metaverse , takie jak Decentraland, Sandbox czy Axie Infinity, również posiadają własne NFT. Są one w formie przedmiotów w grze, zwierząt, stworzeń lub awatarów, które można posiadać za pomocą kryptowaluty występującej w danej grze. Możesz kupić te monety jako inwestycję w kryptowaluty lub wykorzystać je do zakupu NFT na odpowiednich platformach. Monety możesz nawet zarobić grając w gry i wykonując zadania. Pozwala to na jednoczesne inwestowanie w Metaverse, NFT i kryptowaluty.

Aby dowiedzieć się więcej o kryptowalutach Metaverse i o tym, co możesz za nie kupić, możesz przeczytać nasz artykuł o monetach Metaverse.

Inne sposoby na zdobycie tanich NFT

Portale społecznościowe, takie jak Twitter, Telegram i Discord, mają ogromny wpływ na rynek NFT. Na tych platformach ogłaszane są nowe monety NFT, które zostaną wybite. Jeśli więc chcesz jak najlepiej wykorzystać swoją inwestycję w NFT, musisz być aktywny w środowisku NFT na wszystkich tych trzech platformach.

Przed zainwestowaniem w NFT upewnij się również, że istnieje przyzwoite i dobre wsparcie społeczności. Kluczowa jest dobra społeczność licząca około 5-10 tysięcy, a najlepiej więcej. Dzieje się tak dlatego, że jeśli społeczność jest mniejsza, może wystąpić problem z płynnością. Oznacza to, że trudno będzie Ci sprzedać swoje NFT na rynku, ponieważ trudno jest je sprzedać poza społecznością.

Przeczytaj również: Jak stworzyć i sprzedawać własne NFT w 3 prostych krokach.

Podsumowując

Przyszłość NFT rysuje się z dużą nadzieją, że będzie się ona dalej rozwijać wraz z dołączaniem do niej nowych blockchainów oraz twórców tworzących coraz to nowe, zapierające dech w piersiach sztuki i gry, tak więc rozsądnie jest wejść w krąg NFT raczej wcześniej niż później. Zalecamy jednak przeprowadzenie badań przed inwestycją.

Możesz również śledzić nasze najnowsze informacje technologiczne w Google News lub porady i wskazówki, recenzje smartfonów i gadżetów, dołącz do grupy GadgetsToUse Telegram lub subskrybuj kanał GadgetsToUse Youtube, aby zobaczyć najnowsze recenzje.