Facebook zaprezentuje telefon HTC podczas wydarzenia 4 kwietnia 2013 r.

Facebook zawsze mówił, że nie plotki o nich uwalnianie telefonu, były obrazy wyciek zbyt, ale Facebook zawsze odrzucał ten pomysł produkcji telefonu, ale wydaje się, że po wszystkim były jako Facebook zaprosił prasę na imprezie o nazwie "Chodź zobaczyć nasz nowy dom na Android". Teraz ta wiadomość wyraźnie przekazuje wiadomość, że Facebook jest zwolnienie ich własny telefon Android z własnym spersonalizowanej skóry.

Facebook jest już zintegrowany w naszym życiu z naszej sieci społecznej, kontakty, czaty, grupy wydarzeń, strony do naśladowania i wszystko inne. Dziś, gdy logujemy się do Facebooka, wtedy możemy zrobić wszystko, dosłownie wszystko, a nawet jeśli szukamy czegoś, co nie jest dostępne na Facebooku, wtedy skieruje nas do wyszukiwarki Bing. Teraz Facebook potrzebuje telefonu jako medium, aby wniknąć głęboko w życie osobiste użytkowników i całkowicie uzależnić ich od Facebooka. Plotki twierdzą, że to HTC, która będzie robić telefon Facebook będzie dostarczanie Android skóry dla ich telefonu komórkowego.

To może mieć wiele ciekawych funkcji, jak, strona główna będzie konsekwentnie zmienia się z najnowszych kanałów informacyjnych. Telefon może mieć funkcję domyślnego bezpłatnego połączenia przez Facebook Messenger i wiele innych funkcji, które nie są dostępne w aplikacji mobilnej Facebook te dni lub Facebook może chcieć mieć dyskretne aplikacje priorytetowe różne funkcje, tak, że użytkownik może nie mieć być zdziwiony podczas korzystania z wszystkiego w jednej aplikacji.

RELATED TIP Jak słuchać wiadomości głosowych WhatsApp z większą prędkością

Teraz wiemy też, że UI interfejsu internetowego Facebooka zmienia się i zmiany są zwijane powoli, możemy spodziewać się zobaczyć nowe zmiany UI w aplikacji mobilnej Facebook z wydaniem ich własnej wersji telefonu Android. Cóż, wydarzenie będzie pomocne na4 kwietnia i wszystkie nowe funkcje będą wyświetlane tylko tam. Będziemy na bieżąco informować o ujawnionych tam informacjach.