Nokia Lumia 620 - kolejny budżetowy telefon z systemem Windows, który oferuje świetny stosunek jakości do ceny

Nokia Lumia 620 stał się stary teraz, po wydaniu Nokia 520, ale nadal jest to świetny telefon, który pochodzi w ładnym punkcie cenowym i oferuje wielką wartość dla pieniędzy, które inwestujesz w nim. Nokia Lumia 620 jest w cenie około Rs. 14,999 to pochodzi z 5-megapikselowy aparat tylny z lampą błyskową LED i przedni aparat VGA i ma 3,8-calowy ClearBack LCD o rozdzielczości 480×800 pikseli i gęstości pikseli 246ppi i zasilany przez chipset Qualcomm Snapdragon S4 z 1 GHz dwurdzeniowy procesor i Adreno 305 GPU.

Zawartość pudełka

Otrzymujesz Nokia Lumia 620, jedną baterię 1300 mAh, jeden kabel MicroUSB do synchronizacji danych i ładowania oraz jedną uniwersalną ładowarkę ścienną USB i standardowe słuchawki.

Galeria zdjęć Nokia Lumia 620

Konstrukcja, jakość wykonania i kształt

Jakość budowy jest coś, co sprawia, że ten telefon jest wyjątkowy w swoim segmencie cenowym, jak można uzyskać bardzo ładne budowy na nokia lumia 620 w tym punkcie cenowym w porównaniu do innych telefonów, tylna pokrywa będzie matowe wykończenie i gumowane w czarnym wariancie kolorystycznym, ale w innych kolorach może być błyszczący, jak również. Projekt jest bardzo inspirowany od Nokia Lumia 820, ale zaokrąglone krawędzie daje ładny uchwyt do ręki. To tylko 127gramów, co sprawia, że jest dość lekki do trzymania i matowe wykończenie z powrotem lub nawet jeśli jest błyszczący to nie dostanie odcisków palców bardzo łatwo.

Wyświetlacz, pamięć i żywotność baterii

Ma 3,8-calowy wyświetlacz ClearBack LCD o rozdzielczości 480×800 pikseli i gęstości pikseli 246ppi, który ma szerokie kąty widzenia, ale nie bardzo szerokie, można łatwo zauważyć, że kolor zanika w 160 stopni lub więcej i poziom kontrastu na wyświetlaczu są również dość dobre, jak to jest jasne, czarny wyświetlacz. Dostajesz 8Gb pamięci wewnętrznej, z których około 7.23 Gb jest dostępny i około 3 Gb jest używany przez OS więc dostajesz około 5 Gb pamięci masowej na urządzeniu, masz 512 Mb pamięci RAM, która jest dość dobra, aby telefon reaguje cały czas nie mieliśmy do czynienia z żadnym lagiem w UI lub żadna z aplikacji nie rozbił podczas korzystania z niego większość czasu. Dostajesz około 1 dzień baterii na urządzeniu.

RELATED TIP Redmi Note 10S Review, Czy powinieneś kupić tę najnowszą aktualizację Note 10?

Oprogramowanie i odtwarzanie wideo HD

Działa w systemie Windows Phone 8 wersja os, który zapewnia bezproblemowe doświadczenie okien, jak można zsynchronizować dane w całym komputerze z systemem Windows 8 i tego telefonu i masz kilka naprawdę dobrych aplikacji, takich jak mapy Nokia, Nokia Drive i Nokia obiektyw miasta, które naprawdę pomaga i te aplikacje naprawdę dodać wielką wartość do systemu Windows Phone, os interfejs jest ładnie zoptymalizowany tak, że działa płynnie bez żadnych zakłóceń w interfejsie, ale można zauważyć, niektóre aplikacje powolny w czasie, gdy mają do czynienia z danych internetowych, takich jak sklep windows. Nokia lumia 620 ma niską rozdzielczość, ale nadal jest w stanie odtwarzać filmy HD w 720p, a także w 1080p bez żadnych opóźnień lub problemów i można odtwarzać pliki wideo .mp4 za pomocą domyślnego odtwarzacza wideo nie trzeba instalować odtwarzacza wideo innych firm.

Aparat

Tylny aparat jest 5 MP, który jest w stanie nagrywać wideo w HD w 720p i wykonuje naprawdę dobrze w świetle dziennym i przy słabym oświetleniu robi całkiem dobrą robotę pod warunkiem, że trzyma urządzenie stabilnie podczas robienia zdjęć i można również robić dobre zdjęcia w słabym świetle lub bez wsparcia lampy błyskowej, poniżej znajdują się niektóre z próbek aparatu.

Nokia Lumia 620 Próbki zdjęć w świetle dziennym, w pomieszczeniach i przy słabym oświetleniu

Jakość wideo z przedniej kamery Nokia Lumia 620

Przednia kamera na tym urządzeniu jest VGA i zrobiliśmy test połączeń wideo, aby pokazać naszym czytelnikom jakość przedniej kamery, wideo jest osadzone poniżej.

RELATED TIP OnePlus Nord CE 5G Review: Aktualizacja z funkcjami "Core

Dźwięk, jakość połączeń i łączność

Dźwięk z głośnika podczas odtwarzania wideo i innych mediów jest dość głośny i czysty, a jakość połączeń ze słuchawki i słuchawki jest jasne i głośne, jak również, obsługuje wifi i 3g zarówno i nie mieliśmy do czynienia z żadnym łączności na urządzeniu podczas korzystania z niego.

Nokia Lumia 620 Pełna recenzja [Wideo]

Wnioski:

Nokia Lumia 620 jest ładny value for money telefon, który pochodzi z przystępnej cenie punktu, jedynym konkurentem widzimy jest Nokia Lumia 520, który prawie ma tę samą konfigurację sprzętową, ale nie ma lampy błyskowej na tylnej kamery, a także nie ma przedniej kamery na urządzeniu.