AndroidGuruz otwiera się w różnych stanach w Indiach, aby sprzedać chiński telefon komórkowy

Zawsze jest problem w uruchomieniu, a następnie dostarczanie wszystkich tych chińskich telefonów komórkowych, jak można zauważyć, że nie ma konkretnego wzoru ich sprzedawcy, czasami można znaleźć Flipkart sprzedaży chińskich telefonów, a następnym razem może się okazać, że konkretny chiński nie jest dostępny na Flipkart, ale dostępne na Infibeam. Tak więc, aby pozbyć się tej nieprawidłowości wszystkie chińskie marki telefonów komórkowych, takich jak Zopo, Umi, Mogu, Kente i około w sumie 42 marek wystąpił i połączył swoje ręce, aby rozwiązać ten problem.

W rezultacie "AndroidGuruz", zajmie się dystrybucją i sprzedażą tych chińskich telefonów na rynku indyjskim i tak nie będziesz musiał szukać dużo na innej stronie internetowej zakupów telefonów komórkowych. AndroidGuruz strona jest w budowie prawo, ale można odwiedzić tam stronę Facebook, oprócz tego są one również ukierunkowane na otwarcie 200 sklepów w całych Indiach i dla tego samego będą one rozpocząć od New Delhi w kwietniu, a następnie Bangalore w maju.

Aby spełnić tak dużą liczbę w zakresie zaledwie 12 do 15 miesięcy zrobili lukratywną ofertę dla sprzedawców, którzy są zainteresowani otwarciem sklepów franczyzowych dla AndroidGuru (Mają wymienione kryteria dla tego samego na ich stronie Facebook). Najlepsze o usługi telefonii komórkowej jest to, że będą one oferować 3 miesiące gwarancji wymiany, a następnie 9 miesięcy gwarancji usług oferowanych przez AndroidGuruz sklepów. Jest to świetna wiadomość dla użytkowników telefonów komórkowych, którzy chcą odejść od high-end Smartphone przez HTC lub Samsung lub Sony, ale mają tendencję do wypróbowania tych chińskich telefonów z prawie tej samej specyfikacji sprzętowej, ale na znacznie niższym kawałku.

RELATED TIP Jak łatwo zarezerwować sloty na szczepionkę Covid 19 przez Paytm